CORSAIR, CX-F RGB Serisi Güç Kaynaklarını Piyasaya Sürüyor

Sekiz adreslenebilir RGB LED ile aydınlatılan CX-F RGB, dokuz ön ayarlı aydınlatma moduna ve sekiz farklı renk arasında geçiş yaparak aydınlatmanız için bir düğme kontrolüne sahiptir. Daha gelişmiş kontrol için, bir CX-F RGB PSU, iCUE Lighting Node PRO, iCUE Lighting Commander PRO, CORSAIR iCUE RGB Lighting Controller veya iCUE yazılımı gibi cihazları kullanabilirsiniz. CX-F RGB PSU'lar ayrıca anakartla çalışan RGB aydınlatma kontrolü için 5V ARGB adaptörüyle birlikte gelir.

CX-F RGB Serisi 80 PLUS Bronze sertifikası ile, 105 ° C'ye kadar çalışabilen Japon elektrolitik kondansatör kullanarak% 88'e varan verimlilik sağlar. Tamamen modüler olan bu seri, 120 mm'lik otomatik döner soğutma fanı ile birlikte gelmektedir. CX-F RGB Serisi, hızlı uyanma süreleri için uyumlu anakartlara ve CPU'lara bağlandığında Microsoft Modern Bekleme uyku modu ile de tam uyumluluk sunar.

Son olarak, CX-F RGB Serisinin beş yıllık garanti sunduğunu not edelim.

CORSAIR, adreslenebilir RGB aydınlatmalı güç kaynaklarının ilk serisi olan CX-F RGB serisini duyurdu.

Tam modüler kablolama ile 80 PLUS Bronze sertifikalı verimlilik sunan CX-F RGB PSU'lar, siyah veya beyaz gövde ve kablolarla 550W, 650W ve 750W güç seçenekleriyle birlikte gelir. . Sekiz adet özelleştirilebilir (adreslenebilir) RGB LED'li 120mm RGB fan, yerleşik düğme, CORSAIR iCUE yazılımı veya anakart üzerindeki 5V ARGB denetleyici ile kontrol edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.